Töitä olisi, mutta ei tekijää?

Anna meidän huipputiimimme auttaa sinua.

Ahvenanmaa

Itä-Suomi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Kanta-Häme

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Keski-Suomi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Kymenlaakso

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Pirkanmaa

Pohjanmaa

Pohjois-Suomi

Erja Elonen

HR-konsultti

puh. 040 551 8551
erja.elonen@folka.fi

Päijät-Häme

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Satakunta

Savo

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Uusimaa

Monia Pöllänen

Palvelupäällikkö

puh. 050 592 8816
monia.pollanen@folka.fi

Kirsi Oksanen

MyyntipäällikköTeollisuus, Tuotanto, Logistiikka ja Kiinteistöpalvelut

puh. 050 383 0251
kirsi.oksanen@folka.fi

Salme Kinnunen

Myynti
Toimialapäällikkö

puh. 050 4414642
salme.kinnunen@folka.fi

Jami Hämäläinen

Myyntipäällikkö
Rakennus ja talotekniikka

puh. 050 3481322
jami.hamalainen@folka.fi

Niko Pajavuori

HR-konsultti

puh. 040 072 9187
niko.pajavuori@folka.fi

Varsinais-Suomi