Töitä olisi, mutta ei tekijää?

Anna meidän huipputiimimme auttaa sinua.

Ahvenanmaa

Itä-Suomi

Satu Ilvonen

Myyntipäällikkö

puh. 044 241 4251
satu.ilvonen@folka.fi

Kanta-Häme

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Keski-Suomi

Satu Ilvonen

Myyntipäällikkö

puh. 044 241 4251
satu.ilvonen@folka.fi

Kymenlaakso

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Pirkanmaa

Pohjanmaa

Anna Heikkinen

Myyntipäällikkö

puh. 050 441 0824
anna.heikkinen@folka.fi

Pohjois-Suomi

Hanna Pieskä

Aluemyyntipäällikkö

puh. 040 703 5730
hanna.pieska@folka.fi

Päijät-Häme

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Satakunta

Savo

Satu Ilvonen

Myyntipäällikkö

puh. 044 241 4251
satu.ilvonen@folka.fi

Uusimaa

Monia Pöllänen

Palvelupäällikkö

puh. 050 592 8816
monia.pollanen@folka.fi

Kirsi Oksanen

MyyntipäällikköTeollisuus, Tuotanto, Logistiikka ja Kiinteistöpalvelut

puh. 050 383 0251
kirsi.oksanen@folka.fi

Salme Kinnunen

Myynti
Toimialapäällikkö

puh. 050 4414642
salme.kinnunen@folka.fi

Jami Hämäläinen

Myyntipäällikkö
Rakennus ja talotekniikka

puh. 050 3481322
jami.hamalainen@folka.fi

Niko Pajavuori

Myyntineuvottelija
Rakennus ja talotekniikka

puh. 040 072 9187
niko.pajavuori@folka.fi

Varsinais-Suomi