Folka Helsinki

Palkkatilanportti 1

00240 HELSINKI

Helsingin uudesta sydämestä, Pasilasta, löytyy nykyään erityinen paikka HR-palveluille

Folkan pääkonttori sijaitsee lähellä Triplaa, Palkkatilanportti 1:ssä.
Pasilassa teitä palvelevat eri toimialoilta vankkaa osaamista omaavat rekrytointikonsultit. Täällä istuvat myös tukitoiminnot markkinoinnista laskutukseen.

Myynti

Kirsi Oksanen

Myyntipäällikkö Teollisuus, Tuotanto, Logistiikka ja Kiinteistöpalvelut

puh. 050 383 0251
kirsi.oksanen@folka.fi

Salme Kinnunen

Myynti
Toimialapäällikkö

puh. 050 441 4642
salme.kinnunen@folka.fi

Jami Hämäläinen

Myyntipäällikkö
Rakennus ja talotekniikka

puh. 050 348 1322
jami.hamalainen@folka.fi

Niko Pajavuori

Myyntineuvottelija
Rakennus ja talotekniikka

puh. 040 072 9187
niko.pajavuori@folka.fi

Rekrytointi

Jenna Harkonsalo-Streng

HR-konsultti

puh. 050 342 5321
jenna.harkonsalo-streng@folka.fi

Inkeri Jekunen

HR-konsultti
Toimisto & Varhaiskasvatus

puh. 045 7881 7712
inkeri.jekunen@folka.fi

Polina Bogoliubova

HR-konsultti
Rakentaminen & Talotekniikka

puh. 050 400 1378
polina.bogoliubova@folka.fi

Bettina Klinge

HR-konsultti
Rekrytointi & Suorahaku

puh. 050 337 9694
bettina.klinge@folka.fi

Sara Kervinen

HR-konsultti
Rakennustuoteteollisuus

puh. 050 593 3501
sara.kervinen@folka.fi

Pirjo Häyhä-Salovaara

Senior rekrytointikonsultti
Rekrytointi & Suorahaku

puh. 0400 728 748
pirjo.hayha-salovaara@folka.fi

Hallinto

Markkinointi