Palveluksessanne

Henkilöstöalan kovimman tason osaava tiimimme

 

Folka Henkilöstöpalvelut palvelevat ympäri Suomen! Toimipisteitä meiltä löytyy kahdeksan; Helsingissä, Kuopiossa, Lahdessa, Oulussa, Vaasassa, Rovaniemellä, Tampereella ja Turussa.

 

Voimmeko auttaa?


TYÖNHAKIJA

Onko sinulla työnhakuusi liittyvää kysyttävää? Ota yhteyttä paikalliseen toimipisteeseesi. 

YRITYSASIAKAS

Ota yhteyttä lähimpään toimipisteeseesi, soita 040 189 2770 (ma-pe klo 8-16) tai laita meiliä rekrytointi@folka.fi.

Hallinnon ja markkinoinnin yhteystiedot löydät TÄÄLTÄ. 

otiga-kuvat-fullres-20220121-13

 

 

Ahvenanmaa | Rekrytointi

Iida Jääskeläinen

Myyntipäällikkö

puh. 040 701 5252
iida.jaaskelainen@folka.fi

Nora Mikola

HR-assistentti

puh. 050 569 6009
nora.mikola@folka.fi

Ahvenanmaa | Myynti

Iida Jääskeläinen

Myyntipäällikkö

puh. 040 701 5252
iida.jaaskelainen@folka.fi

Itä-Suomi | Rekrytointi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Itä-Suomi | Myynti

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Kanta-Häme | Rekrytointi

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Kanta-Häme | Myynti

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Keski-Suomi | Rekrytointi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Keski-Suomi | Myynti

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Kymenlaakso | Rekrytointi

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Kymenlaakso | Myynti

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Pirkanmaa | Rekrytointi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Pirkanmaa | Myynti

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Pohjanmaa | Rekrytointi

Irja Sand

HR-konsultti

puh. 040 703 5730
irja.sand@folka.fi

Nella Vihavainen

HR-assistentti

puh. 050 362 3984
nella.vihavainen@folka.fi

Pohjanmaa | Myynti

Irja Sand

HR-konsultti

puh. 040 703 5730
irja.sand@folka.fi

Pohjois-Suomi | Rekrytointi

Pohjois-Suomi | Myynti

Päijät-Häme | Rekrytointi

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Päijät-Häme | Myynti

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Satakunta | Rekrytointi

Iida Jääskeläinen

Myyntipäällikkö

puh. 040 701 5252
iida.jaaskelainen@folka.fi

Nora Mikola

HR-assistentti

puh. 050 569 6009
nora.mikola@folka.fi

Satakunta | Myynti

Iida Jääskeläinen

Myyntipäällikkö

puh. 040 701 5252
iida.jaaskelainen@folka.fi

Savo | Rekrytointi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Savo | Myynti

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Uusimaa | Rekrytointi

Jenna Harkonsalo-Streng

HR-konsultti

puh. 050 342 5321
jenna.harkonsalo-streng@folka.fi

Inkeri Jekunen

HR-konsultti

Toimisto & Varhaiskasvatus
puh. 045 7881 7712
inkeri.jekunen@folka.fi

Pirjo Häyhä-Salovaara

Senior rekrytointikonsultti

Rekrytointi & Suorahaku
puh. 0400 728 748
pirjo.hayha-salovaara@folka.fi

Bettina Klinge

HR-konsultti

Rekrytointi & Suorahaku
puh. 050 337 9694
bettina.klinge@folka.fi

Sara Kervinen

HR-konsultti

Rakennustuoteteollisuus
puh. 050 593 3501
sara.kervinen@folka.fi

Pavel Tukia

HR-konsultti

Rakennustuoteteollisuus
puh. 050 582 9987
pavel.tukia@folka.fi

Michaela Lappalainen

HR-konsultti

Logistiikka
puh. 050 472 1018
michaela.lappalainen@folka.fi

Susanna Sihtola

HR-konsultti

puh. 050 599 8832
susanna.sihtola@folka.fi

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Arno Tatti

HR-konsultti

puh. 050 304 4109
arno.tatti@folka.fi

Monia Pöllänen

Palvelupäällikkö

tel. 050 592 8816
monia.pollanen@folka.fi

Uusimaa | Myynti

Monia Pöllänen

Palvelupäällikkö

puh. 050 592 8816
monia.pollanen@folka.fi

Kirsi Oksanen

Myyntipäällikkö Teollisuus, Tuotanto, Logistiikka ja Kiinteistöpalvelut

puh. 050 383 0251
kirsi.oksanen@folka.fi

Juho Väänänen

Myyntipäällikkö

puh. 050 5630155
juho.vaananen@folka.fi

Salme Kinnunen

Myynti
Toimialapäällikkö

puh. 050 441 4642
salme.kinnunen@folka.fi

Antti Niskanen

Myyntipäällikkö
Rakennus ja talotekniikka

puh. 050 5997798
antti.niskanen@folka.fi

Varsinais-Suomi | Rekrytointi

Iida Jääskeläinen

Myyntipäällikkö

puh. 040 701 5252
iida.jaaskelainen@folka.fi

Hallinto

Heikki Lamminpää

Toimitusjohtaja

puh. 050 344 6454
heikki.lamminpaa@folka.fi

Irina Chesnokova

Palkkahallinnon asiantuntija

talous@aaltovoima.fi

Niki Paajala

Palkkahallinnon asiantuntija

palkat@personalhuset.fi

Jonna Haverinen

Laskutus

laskutus@folka.fi

Minna Laine

Talouskoordinaattori

palkat@personalhuset.fi

Markkinointi

Suvi Honkanen

Markkinointipäällikkö

puh. 050 325 0072
suvi.honkanen@folka.fi