Palveluksessanne

Henkilöstöalan kovimman tason osaava tiimimme

 

Tapaa tiimimme

Henkilöstöpalvelualan kokonaisvaltaista palvelua.

Olemme aina valmiita innovoimaan uutta, kun asiakkaan tarpeet tai muuttuva maailma sitä vaativat. Haastamme visiomme mukaisesti totutun myös rekrytoinnin prosesseissa ja työkaluissa.

Ahvenanmaa

Itä-Suomi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Kanta-Häme

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Keski-Suomi

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Kymenlaakso

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Pirkanmaa

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Pohjanmaa

Irja Sand

HR-konsultti

puh. 040 703 5730
irja.sand@folka.fi

Nella Vihavainen

HR-assistentti

puh. 050 362 3984
nella.vihavainen@folka.fi

Pohjois-Suomi

Päijät-Häme

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Satakunta

Savo

Leevi Rantalainen

HR-konsultti

puh. 045 7881 7711
leevi.rantalainen@folka.fi

Uusimaa

Jenna Harkonsalo-Streng

HR-konsultti

puh. 050 342 5321
jenna.harkonsalo-streng@folka.fi

Niko Pajavuori

HR-konsultti

Rakentaminen & Talotekniikka
puh. 040 072 9187
niko.pajavuori@folka.fi

Inkeri Jekunen

HR-konsultti

Toimisto & Varhaiskasvatus
puh. 045 7881 7712
inkeri.jekunen@folka.fi

Pirjo Häyhä-Salovaara

Senior rekrytointikonsultti

Rekrytointi & Suorahaku
puh. 0400 728 748
pirjo.hayha-salovaara@folka.fi

Bettina Klinge

HR-konsultti

Rekrytointi & Suorahaku
puh. 050 337 9694
bettina.klinge@folka.fi

Sara Kervinen

HR-konsultti

Rakennustuoteteollisuus
puh. 050 593 3501
sara.kervinen@folka.fi

Pavel Tukia

HR-konsultti

Rakennustuoteteollisuus
puh. 050 582 9987
pavel.tukia@folka.fi

Michaela Lappalainen

HR-konsultti

Logistiikka
puh. 050 472 1018
michaela.lappalainen@folka.fi

Susanna Sihtola

HR-konsultti

puh. 050 599 8832
susanna.sihtola@folka.fi

Katja Risu

HR-konsultti

puh. 050 592 5575
katja.risu@folka.fi

Arno Tatti

HR-konsultti

puh. 050 304 4109
arno.tatti@folka.fi

Monia Pöllänen

Palvelupäällikkö

tel. 050 592 8816
monia.pollanen@folka.fi

Varsinais-Suomi